JX.PL - bagażniki dachowe i uchwyty rowerowe

Pomoc techniczna

Zagadnienia techniczne, które warto poznać

Przewożenie sprzętu narciarskiego na dachu - box dachowy czy uchwyt?

Przewożenie sprzętu narciarskiego na dachu - box dachowy czy uchwyt?

Wiele uwagi należy poświęcić temu, w jaki sposób narty są przewożone w bagażniku. Jeżeli postawiliśmy na bagażnik narciarski, a nie na zamknięty box dachowy, pamiętajmy o tym, że zimą na drogach znajduje się wiele zanieczyszczeń. W tym piasek i sól. Kiedy narty nie są umieszczone w ochronnym pokrowcu, wszelkie zanieczyszczenia osiadają na ślizgach, rysując ich powierzchnię. Jest to szczególnie widoczne podczas długiej jazdy autostradami. Dlatego zaleca się, aby wyruszając w dłuższą trasę, narty przewozić umieszczone w pokrowcu. Oczywiście, wybrany bagażnik narciarski musi być do tego dostosowany.

W tym momencie pojawia się u wielu osób dylemat - czy wybrać bagażnik narciarski, czy może box dachowy? Jeżeli zdecydujemy się na to drugie rozwiązanie, to otrzymujemy box wielofunkcyjny, który może być używany zarówno latem, jak i zima, zapewniając dużą ochronę dla naszych cennych sprzętów. Box dachowy zapewnia również lepszą aerodynamikę podczas jazdy, pozwalając na zmieszczenie w nim dużej liczby przedmiotów - nie tylko nart czy desek snowboardowych.

Aurilis - belki i bagażniki bazowe Westfalia - haki holownicze Thule - boxy dachowe i uchwyty rowerowe Taurus - bagażniki dachowe i uchwyty do nart Mont Blanc - boxy i bagażniki samochodowe CAM - boxy na dach Inter Pack - uchwyty rowerowe i bagażniki na dach

Porównujesz:

(0)