JX.PL - bagażniki dachowe i uchwyty rowerowe

Pomoc techniczna

Zagadnienia techniczne, które warto poznać

Jak wybrać box?

Jak wybrać box?

Zakup odpowiedniego boxa zależy od przewożonego ładunku, a także od części roku kiedy będzie wykorzystywany. Jeśli ma służyć do transportu nart powinien być przede wszystkim długi. Narty nie mogą mieścić się w nim "na styk". Konieczny jest zapas ok. 15 cm. Natomiast jeżeli bagażnik ma służyć również latem należy zdecydować się na model odpowiednio wysoki. Wszystko po to, aby swobodnie zmieścić torby czy wózek dziecięcy.

A co jeżeli chcemy przewozić rower?

Istotną kwestią jest także to, czy na dachu będziemy transportować rower. Wówczas trzeba zakupić węższy bagażnik, żeby zostało dość miejsca na załadunek jednośladu. Właściciele wysokich samochodów powinni wybrać box otwierany z obu stron. Ułatwi to zdecydowanie załadunek oraz rozładunek. Istotny jest również sposób wykonania. Solidniejszy będzie ten z dodatkowymi wzmocnieniami metalowymi.

Aurilis - belki i bagażniki bazowe Westfalia - haki holownicze Thule - boxy dachowe i uchwyty rowerowe Taurus - bagażniki dachowe i uchwyty do nart Mont Blanc - boxy i bagażniki samochodowe CAM - boxy na dach Inter Pack - uchwyty rowerowe i bagażniki na dach

Porównujesz:

(0)