JX.PL - bagażniki dachowe i uchwyty rowerowe

Pomoc techniczna

Zagadnienia techniczne, które warto poznać

Dlaczego warto korzystać z przyczepki rowerowej?

Dlaczego warto korzystać z przyczepki rowerowej?

Przyczepki rowerowe dla dzieci to wygodny sposób podróżowania na rowerze z dzieckiem. Wygodny i bezpieczny. Dostępne w sprzedaży atestowane przyczepki rowerowe, posiadają wytrzymałą i solidną konstrukcję, zabezpieczającą nie tylko przed warunkami atmosferycznymi, ale również potencjalnymi wypadkami w czasie jazdy. Znakomicie wyważone przyczepki posiadają nisko położony środek ciężkości, chroniący ją przed wywróceniem się. Dodatkowo, przyczepki dostępne w sprzedaży u renomowanych sprzedawców, dysponują licznymi certyfikatami i atestami, udzielonymi przez największe laboratoria bezpieczeństwa na świecie. Wśród nich są certyfikaty TUV.

Nie bez znaczenia dla poziomu bezpieczeństwa przyczepki, jest stosowane w niej oświetlenie. Dziś wszyscy producenci wyposażają swoje przyczepki w kompletne oświetlenie tylne, znacznie przewyższające wymogi ustawy. Mamy więc fabrycznie montowany komplet odblasków i świecące w ciemności światła pozycyjne tylne i przednie.

Pasy bezpieczeństwa mieszące się w przyczepce, to kolejny element, zwiększający poziom bezpieczeństwa przewożonych dzieci.

Aurilis - belki i bagażniki bazowe Westfalia - haki holownicze Thule - boxy dachowe i uchwyty rowerowe Taurus - bagażniki dachowe i uchwyty do nart Mont Blanc - boxy i bagażniki samochodowe CAM - boxy na dach Inter Pack - uchwyty rowerowe i bagażniki na dach

Porównujesz:

(0)